Взаємодія заради стійкості

Мета проекту: посилення просвітницької роботи з громадянами з безпекових питань, покращення взаємодії між поліцією і громадянами, всередині громади і спільноті ВПО, об’єднання людей навколо безпекових пріоритетів задля стійкості кожного та кожної з нас, громади в цілому, що особливо важливо в ситуації впливів війни.

Проєкт «Взаємодія заради стійкості» впроваджується за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади.

Партнери проєкту:

Партнер проєкту

Діяльність: 

Наша організація реалізує функцію громадського «хабу»  — платформи для співпраці залучених сторін. Безпека, протидія насильству – наша спільна справа. Ми постійно працюємо над безпековими та інтеграційними процесами в Івано-Франківську та області та сприянням побудові довіри між поліцією і громадянами. Зважаючи на загрози, які постали через війну та енергетичну кризу, активізуємо й адаптуємо нашу діяльність у цьому напрямі.

 

Активності та події:

  • зустрічі з безпекових питань у форматі громадської консультативної групи (ГКГ);
  • спільні безпекові заходи для місцевого населення і ВПО;
  • просвітницька робота з дітьми через заняття з поліцейськими з безпеки дорожнього руху, у тому числі – майстерня флікерів;
  • тренінг для поліцейських «Протидія домашньому насильству. Профілактика професійного вигорання»;
  • курс з основ ненасильницької комунікації;
  • заняття із особистої безпеки і самозахисту для жінок;
  • соціальна та психологічна підтримка правоохоронниць, які стали ВПО.

Відгуки учасників проєкту:

«Дякуємо за можливість такої підтримки. Ці заняття дали мені дуже багато» (учасниця групи занять із самозахисту для жінок).
«Дякую, що долучили до цього курсу мене – місцеву жительку, хоч а я розумію, що, можливо, ВПО гірше, ніж нам. Це важливо і необхідно мені, ви дуже класні». (Учасниці групи ненасильницької комунікації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору