Психологічна підтримка

Одним з пріоритетних напрямків роботи організації є психологічна підтримка вразливих верств населення.


Коло підтримки

Жіноче коло підтримки – місце сили та можливість відчути себе неодинокою у своїй ситуації.

У кожної з нас є події, які болять і про які можуть навіть не знати найближчі. У таких ситуаціях кожна з нас потребує турботи та підтримки, особливо простору, де можна вільно говорити про свої переживання без осуду чи критики. Простору однодумців.  

Наші зустрічі відбуваються за участю професійних психологів та запрошених спеціалістів, щоб коло підтримки було максимально бережним до кожної учасниці та ми могли обговорити різні теми, які цікавлять жінок, які до нас приходять. 

Пам’ятай, ти не одинока! Є ми – жінки, які готові бути поруч та підтримати.

Психологічні консультації

Часом здається, що незвичні та складні ситуації нападають на нас одна за іншою, складається враження, що ніхто не може допомогти у цьому і варто все вирішувати самотужки. Може виникати відчуття безсилля, тривога (яка переростає у тремор кінцівок, головну біль, розсіяну увагу), занепокоєння і навіть депресивні стани та суїцидальні думки. 

Поспішаємо тобі сказати – ти не одна в своїй біді! 

Запрошуємо тебе на безкоштовні та конфіденційні психологічні консультації, щоб разом з психологом ти змогла знайти відповіді на свої питання, а також віднайти нові рішення ситуації. 

Якщо Вам потрібна анонімна консультація у випадках доманього насильства, Ви можете відправити питання анонімно.

  Арт-терапія

  Як ви виражаєте свої емоції та переживання? Чи пробували для цього мистецтво?
  Як ще один інструмент у наданні психологічної допомоги ми використовуємо арт-терапію. Вона дозволяє як у груповій, так і в індивідуальній роботі зі спеціалістом розпізнати власні переживання, побачити їх та віднайти ресурс для зміни цього стану. 

  Арт-терапія – це про легкість, кольоровість та задоволення маленької дівчинки, яка є в кожній з нас. Це про можливість побачити ситуацію з іншої сторони, змінити свій емоційний стан завдяки арт-інструментам – наприклад, різноманітне малювання, ліпка з глини тощо.

  Viber чат-бот

  Якщо потрібно швидко та безпечно отримати відповіді на питання щодо домашнього насильства (чи підозри на нього) можна скористатися чат-ботом “STOP насильству”.

  Тут є поради про те, чим регламентується захист постраждалих, куди можна звернутися, хто і чим може допомогти, телефони гарячих ліній, посилання на консультацію психолога.

   

   

  Нагору