Патрульна поліція

Управління патрульної поліції Івано-Франківської області було створено в 2016 році, і з того ж року ми стали партнерами в чисельних проєктах. Дякуємо за вашу службу!

Alinea International

Alinea International – одна з провідних міжнародних організацій розвитку Канади. Вона виконує проекти для уряду Канади, а також Світового банку, ООН, Азіатського банку розвитку, Міжамериканського банку розвитку та інших. Місія Alinea полягає в наданні управлінської та технічної експертизи, що характеризується: командною роботою, розробкою проектів, що базуються на результатах, методологіями участі, місцевим внеском та власністю, стійкістю.

В Україні організація підтримує програму з розвитку поліцейських, до якої залучена наша організація, завдяки чому ми втілили в життя багато спільних проєктів з поліцією Івано-Франківська.

Pact

Pact в Україні працює над позитивними змінами в сфері демократії та захисту прав жінок. В 2020 році наша ГО стала грантеркою фонду, а потім учасницею програми “Суперсила для жіночих організацій”.

Департамент молодіжної політики та спорту

Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради є виконавчим органом Івано-Франківської міської ради, що утворюється міською радою. Наша громадська організація регулярно співпрацює з Департаментом в проєктах, що стосуються гендерної рівності, допомоги постраждалим від домашнього насильства, роботи з молоддю.

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, та включає в себе такі види правових послуг: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Наша організація уклала меморандум з БПД та разом сприяємо юридичній допомозі постраждалих від домашнього насильства.

Уповноважений з прав людини

Однією з головних функцій регіонального представника уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області є контроль за діяльністю виконавчих та інших органів державної влади шляхом розгляду скарг громадян на дії тих чи інших органів або посадових осіб, що призвели до порушення прав та свобод людини і громадянина. Тому наша організація співпрацює з представником в сфері захисту прав жінок, зокрема – в випадках домашнього насильства. 

Управління економічного та інтеграційного розвитку

Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради є підзвітним та підконтрольним міській раді, підпорядковується міському голові, виконавчому комітету міської ради. Зблизила нас зацікавленість в розвитку соціального підприємництва в регіоні та робота над стратегією його розвитку.

ГО "Центр Жіночі перспективи"

Діяльність організації “Жіночі перспективи” (Львів) спрямована на впровадження ґендерної політики в Україні, зменшення рівня насильства, підвищення конкурентноздатності жінок на ринку праці та просування їх на рівень прийняття рішень в Україні. Наразі організація є західним хабом програми Расt «Суперсила для жіночих організацій», в якій наша ГО є учасницею та покращує свій організаційний рівень.

Громадська організація «Парі-ІФ»

Громадська організація «Парі-ІФ» займається розвитком мовних, культурних, наукових, економічних та ділових зв‘язків між громадянами України та Франції. Серед послуг організації:цікава та ефективна програма навчання французької мови; сертифікований центр складання іспитів DELF/DALF; консультації стосовно отримання вищої освіти у Франції; сертифікований перекладач Посольства Франції в Україні. З засновником організації нас поєднує статус ВПО, місце знаходження (простір ВДОМА), спільні проєкти (РОТ), культурні заходи та участь нашої членкині в керівному органі Парі-ІФ.

ГО “Дружина Воїна”

“Дружина Воїна” – громадська організація дружин учасників бойових дій м. Івано-Франківськ. У 2019-му році відкрили соціальний проєкт “Кав’ярня 4.5.0”. Кошти від реалізації замовлень спрямовують на роботу організації – проведення майстер-класів, навчальних тренінгів, консультацій з психологами, а також на підтримку інших дружин учасників бойових дій та їхніх дітей. Тому ми радо замовляємо їхню продукцію на наші заходи, а членів організації запрошуємо до участі в наших проєктах.

Дубль N

Дубль N – молодіжна ініціатива, яка працює над активізацією молоді та створенням прогресивної молодіжної екосистеми.У свої 13-18 років, а саме такого віку члени та членкині команди, вони добре розуміють, що хочуть, можуть і відчувають підлітки. Команда Дубль N організувала уже 30 проектів, серед яких: профорієнтаційний фестиваль “Майбутнєфест”, п’ять освітніх таборів, створення онлайн – контенту тощо. Вони дали початок новим ініціативам у Франківську та інших містах та вже створили у місті своєрідну платформу для розвитку підлітків. А фізично їх осередок знаходиться в нас за стіною, а свої заходи вони часто проводять у нас в просторі ВДОМА.

ГО “Фундація Регіональних Ініціатив”

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Вони діють з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. В Івано-Франківську свої заходи ФРІ часто проводить в нашому просторі ВДОМА, ми дружимо з багатьма фрішниками і взаємно ділимося інформацією про наші заходи.

Нагору