Допомога постраждалим від домашнього насильства

Чи відомий вам той факт, що кожна жінка хоч раз, але стикалась з насиллям – чи то з фізичним, або сексуальним, чи то з психологічним, чи економічним? В умовах карантину ситуація з домашнім насильством стає ще критичнішою, а деякі постраждалі навіть не можуть дозволити собі послуги психолога.

Ми хочемо допомогти тим, хто потерпає від насильства. На базі нашої громадської організації діє денний кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства: 097 936 91 38 (Юлія). Вислухаємо, скеруємо до юриста, надамо соціальний супровід. Є можливість для жінок/дівчат ВПО і місцевих отримати безкоштовні консультації психологині.

З липня 2022-го до липня 2023-го ми зареєстрували 68 випадків домашнього та гендерно зумовленого насильства. 

Нагадуємо також основні контакти, куди можна звертатись по допомогу в разі вчинення домашнього насильства:
🔑 патрульна поліція Івано-Франківської області: 102
🔑 гаряча лінія безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103
🔑 національна гаряча лінія із запобігання домашнього насильства: 116-123 (з мобільного); 0 800 500 335  

Поділіться цією інформацією у повідомленнях з тим, кому дуже потрібна підтримка – це буде справжній вияв турботи з вашого боку.

2 відповіді до “Допомога постраждалим від домашнього насильства”

  1. Доброго дня/вечора. Ніяк не можу закінчити токсичні, абюзивні стосунки. Ми зустрічаємось 3 роки і вже як 2 роки живемо разом. Можливо в цьому складність, або ж в емоційній прив’язаності. Це довгий термін. Не бачу нашого майбутнього, але не можу знайти в собі сили поставити остаточну крапку і закінчити стосунки.

    • Добрий день! Добре, що ви звернулись. Наша спеціалістка надасть Вам консультацію та розповість про подальший план дій: конфіденційно та безкоштовно. Просто телефонуйте за номером +380 (50) 728 71 14 або підходьте за адресою Галицька 29, 3 поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору