Допомога постраждалим від домашнього насильства

Чи відомий вам той факт, що кожна жінка хоч раз, але стикалась з насиллям – чи то з фізичним, або сексуальним, чи то з психологічним, чи економічним? В умовах карантину ситуація з домашнім насильством стає ще критичнішою, а деякі постраждалі навіть не можуть дозволити собі послуги психолога.

Ми хочемо допомогти тим, хто потерпає від насильства. Ми проводимо консультації психолога, юриста та соціального працівника і робимо це безкоштовно та абсолютно конфіденційно, тому –  звертайтесь!

Або просто поділіться цією інформацією у повідомленнях з тим, кому дуже потрібна підтримка – це буде справжній вияв турботи з вашого боку.

Запис на консультацію за номером +380 (50) 728 71 14 або за адресою Галицька 29, 3 поверх.

2 відповіді до “Допомога постраждалим від домашнього насильства”

  1. Доброго дня/вечора. Ніяк не можу закінчити токсичні, абюзивні стосунки. Ми зустрічаємось 3 роки і вже як 2 роки живемо разом. Можливо в цьому складність, або ж в емоційній прив’язаності. Це довгий термін. Не бачу нашого майбутнього, але не можу знайти в собі сили поставити остаточну крапку і закінчити стосунки.

    • Добрий день! Добре, що ви звернулись. Наша спеціалістка надасть Вам консультацію та розповість про подальший план дій: конфіденційно та безкоштовно. Просто телефонуйте за номером +380 (50) 728 71 14 або підходьте за адресою Галицька 29, 3 поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору