Малювання картини-мандали

Вартість майстер-класу — 1000 грн (у вартість входить індивідуальне заняття тривалістю 2-3 години та необхідні матеріали).


Ми пропонуємо індивідуальне заняття для однієї особи в просторі ВДОМА, або в іншому місці за згодою з майстринею. Ви зможете намалювати власну мандалу-портал на полотні за допомогою акрилових фарб. Майстер розповість про техніку виконання, значення символів та кольорів. 

Як описує процес майстриня: “Ми починаємо з розмови. Я слухаю Ваші наміри та очікування і разом ми відкриті для творення. Я проведу Вас через керовану медитацію, в якій Ви побачити власні символи, які приходять в цей час і в цьому місці. Цей творчий процес формується спонтанно та в найкращому для Вас ресурсі”.

Про майстриню:

Ела – мама-художниця, що виховує  донечку  Лейлу. Вона почала малювати одного дня, коли жила в Індії. Це був спонтанний вчинок радості. І вже багато років малювання та творчість – це шлях Ели.

“Я малюю інтуїтивно, віддаючись потоку. Я ніколи не знаю, що з’явиться на полотні. Моя робота випливає із Серця. Я тут, щоб надихнути людей і дати їм зрозуміти, що вони цілком здатні дозволити річці життя протікати через них” – каже Ела.

 

Вже понад 4 роки майстриня живе в Івано-Франківську та радує жителів своєю творчістю, адже не тільки малює, але й навчає цьому всіх охочиих та дає їм віру в себе і свою унікальну Божественну природу.

 

Запрошуємо переглянути відео з майстер-класу.

 

Особливості та переваги заняття: 

Майстер клас з Елою – це неймовірне поєднання медитації, релаксу, драйву та художнього занурення у власне єство. До того ж родзинка Ели – спілкування англійською, польською та українською мовою.

Враження залишаться з Вами на все життя – і це не перебільшення!


Контакти Ели:  

Фейсбук: https://www.facebook.com/lovemakersflow

Сайт: http://elamandalista.com/

Оцініть цю публікацію!
Всього: 1 Середня оцінка: 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору