«КрашКава»

Мета проєкту:   Навчити  молодих дівчат виявляти шість  базових ознак потенційного аб’юзера ще на початку стосунків.

Партнери проєкту:

Партнер проєкту Партнер проєкту

Діяльність:

  • запуск інформаційної кампанії в Instagram
  • співпраця з місцевими кав’ярнями міста та розповсюдження брендових стаканчиків з відповідною інформацією
  • зйомка кліпу на авторську пісню
  • 20 лекцій в навчальних закладах

24 листопада 2021 року ми запустили інформаційну кампанію #КрашКава, яку адресували юним дівчатам, аби навчити їх розпізнавати перші ознаки аб’юзу. Адже потрапити в токсичні стосунки значно легше, ніж потім вибратись з них!

“Як донести важливі речі, не вдаючись до повчання,  – просто надрукувати влучні меседжі на паперових стаканчиках для кави! Ми знаємо, що саме за кавою у теплій компанії подруг хочеться поділитись як своїми радощами, так і проблемами. Прочитані зі стаканчиків риторичні запитання “А хто це тобі пише?” “ А хто це тобі лайкає фото?”… скерують розмову у потрібному напрямку: а чи справді все гаразд у стосунках з твоїм крашем?! “Краш”, до речі, не випадкове, а ключове слово комунікації з молодою аудиторією, бо саме так називають того, в кого закоханий). Приємно, що кампанію підтримали велика кількість кав’ярень та точок coffee to go нашого міста – вже використано більше 10 тисяч брендованих стаканчиків за 3 тижні!”    –  розповідає комунікаційна менеджерка проекту Яна Стефанишин.

 

Але не кавою єдиною!

Кампанія має продовження на сторінці інстаграм, куди веде надрукований на стаканчику QR-код.Там, у свою чергу,  дівчатам розповідають про ключові 6 ознак аб’юзу та дають поради, як бути, якщо ти все-таки виявила деякі проблеми в своїх стосунках. 

Аби кампанія була максимально всеохоплююча, ми створили кліп “Не мовчи” на музичну композицію співачки ROMA та репера Крекер та  мовою мистецтва розповіли про складну соціальну тему. Вся команда залучених талановитих людей: актори, музиканти, режисери, оператори керувались в першу чергу тим, що створюють дещо важливе для суспільства!

Професійні актори Анна Кальянова та Андрій Павлюк розповідають історію стосунків молодих людей, які намагаються відповідати нормам “щасливої інстаграмної пари”, але дійсність виявляється зовсім протилежною. Ключовим посилом кліпу є заклик “ Не мовчи!” адже насилля любить тишу, його не можна терпіти!

 

“Вдячна людям, які це організували, бо про це важливо говорити. Часто такі речі ми сприймаємо належно, і не розуміємо, чому так сталося. Саме так треба говорити з молоддю, – ділиться акторка Анна Кальянова.

Маючи чим поділитись з нашою аудиторією, ми пішли безпосередньо до неї у навчальні заклади! Провели 20 лекцій студентам та студенткам  про протидію насиллю, переглядаючи наш кліп та попиваючи #КрашКаву.

“Ми навчались, як розробити кампанію з протидії насильства в найкращих маркетологинь завдяки Празькому громадянському центру. І складність в тому, що це мало бути красиво: без синяків і трешу, щоб не відлякати молодих дівчат”  ділиться проектна менеджерка організації Ольга Кукула.

 

Відгуки учасників проєкту:

“Супер. Підтримую, що потрібно говорити про таке. Все й справді починається з простого –  “а хто тобі пише?”, чи заборони на спілкування з друзями потім стає лише гірше..”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору