Гончарство для двох. Майстер-клас.

Вартість майстер-класу — 600 грн (у вартість входить індивідуальне заняття тривалістю 2 години та подальше випалювання готового виробу).


Пропонуємо Вам індивідуальне заняття для двох в гончарній майстерні. Це романтично-прикладне дійство відбудеться в приміщенні в центральній частині міста, неподалік від Драмтеатру. 

Заняття проводить майстриня Сніжана Чорній, засновниця Арт-студії  “Цятка”. Вас забезпечать інструментами та необхідними матеріалами, детально розкажуть про види глини, її властивості та особливості роботи. Ви зможете створити виріб за власним бажанням: чашку, тарілку, вазу чи інший милий сувенір. Робота за  гончарним кругом та ще й дуетом в чотири руки – особлива та заворожуюча!

 

 

Не турбуйтесь, якщо це перша Ваша робота – Вам допоможуть на всіх етапах роботи.

Опісля завершення заняття вироби залишаться для підсушування та випалювання. Через 1-3 тижні Ви зможете забрати свої шедеври, які готові до використання в побуті.

Про майстриню:

Сніжана Чорній – мама трьох дітей. 20 років працює бухгалтером. З дитинства цікавилась і займалася рукоділлям, яке передавалося від мами та бабусь. Кілька років тому надихнулася успішними історіями простих жінок, які не побоялися відкрити свій мікро-бізнес і перетворила власне хобі на роботу. Тепер Сніжана – власниця Майстерні “Цятка”, де створює прикраси та сувеніри, займається гончарством та малює крапковим розписом.

 

 

Запрошуємо переглянути відео з майстер-класу.

 

 

Користь від майстер-класу: 

Робота з глиною – це позитивні емоції, нові враження та прекрасний спосіб активно відпочити. Занурившись у творчий процес, Ви поринете на тисячоліття назад у древнє ремесло, коли наші пращури полегшували свій побут, створюючи зручний та красивий посуд чи декор для оселі.

Глина дозволяє розвивати сенсорні здібності, сприяє самовираженню та підвищує внутрішню самооцінку, гордість за свою роботу.

Крім навчання, Ви отримаєте свій власний унікальний виріб та спогад про цікаво проведений час.

Відвідуючи майстер-клас, Ви отримаєте цікаве спілкування та підтримаєте жіночий бізнес, спонукаєте популяризувати давні ремесла, які можуть розвиватися і в умовах сучасного індустріального міста.


Контакти Сніжани Чорній:  

Номер телефону: +380 99 621-00-17, 

Фейсбук: https://www.facebook.com/dot.if.ua

Інстаграм: https://www.instagram.com/dot.if.ua

Е-мейл: dotifua@gmail.com

Оцініть цю публікацію!
Всього: 0 Середня оцінка: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору